Warhammer 40K: Rogue Trader – Inquisitor Heinrix van Calox بیشتر بیاموزید


همه چکش گرم بازی هایی که قبلا توسط Owlcat Games منتشر شده بود Warhammer 40K: Rogue Trader منحصر به فرد بودن در اولین CRPG. به عنوان یک معامله گر سرکش، شما برای کشف گنج، حکومت بر جهان و بسیاری موارد دیگر وارد Coronas Expanse می شوید. البته، حتی با قدرت تقریبا بی نهایتی که امپراطور اعطا کرده است، کنترل و تعادل وجود دارد.

در یک پست جدید، توسعه دهندگان قدرتی را که بالاتر از معامله گران سرکش قرار دارد نشان دادند: نظم الهی تفتیش عقاید امپراتور. هدف آنها از بین بردن تهدید Emperium است، اما آنها واقعاً Rogue Traders را دوست ندارند.

در نتیجه، اعضای تفتیش عقاید در موقعیت خالی معامله گران سرکش قرار می گیرند.

پس بسته خورشیدی که شما را همراهی می کند کیست؟ تفتیش عقاید، هاینرکس ون کالوکس، یک روانشناس بود، “یک سلاح زنده تفتیش عقاید، نمونه ای از قدرت شرورانه Warp، محدود به آموزش شدید و اراده سرکش خود، تحت کنترل است.”

Hinrix که قبلاً مأموریت هایی را به دستور یک مربی “بالا و قدرتمند” انجام می داد، در نهایت با یک تاجر سرکش آشنا می شود. در حالی که او اهداف تفتیش عقاید را پیش می برد، باید با بدعت گذاران، Xenos و سایر شرکت هایی که ممکن است حفظ کند نیز سر و کار داشته باشد.یکی وجود دارد که تفتیش عقاید را وادار می کند تا دست عدالت را بگیرد و ون کاروکس را مجبور می کند بیش از سهم خود تحمل کند. از تصمیمات مشکوک لرد کاپیتان.”

Warhammer 40,000: Rogue Trader در حال توسعه برای کامپیوتر و کنسول. تاریخ انتشار اعلام نشده است، اما Founders Pack به شما امکان دسترسی به نسخه بتا PC آینده را می دهد. نسخه Physical Collector’s Edition نیز وجود دارد که می توانید آن را با قیمت 299 دلار پیش خرید کنید. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید