Warhammer 40K: سیستم اصلی ساخت Darktide جایگزین شد زیرا “به اندازه کافی خوب نبود”


کوسه چاق Warhammer 40K: Dark Tides پس از دو هفته پیش‌سفارش بتا، بر روی رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. در حالی که تحسین بیش از حد متوسط ​​منتقدان را به خود جلب کرده است (بررسی ما را در اینجا ببینید)، همه ویژگی ها با راه اندازی در دسترس نبودند. Consecration تنها گزینه موجود در نسخه است.

زمانی که توسعه‌دهنده گفت که سایر ویژگی‌های ساخت تا دسامبر عرضه می‌شوند، بسیار عجیب بود، اما کافی نبود و متعاقباً جایگزین شد.

“ما یک سیستم کاردستی متفاوت داشتیم، اما متوجه شدیم که به اندازه کافی خوب نیست. بنابراین آن را قطع کردیم، از اول شروع کردیم و یک سیستم کاملاً جدید کاردستی ایجاد کردیم. وقتی این تصمیم را گرفتیم، روز خوشحالی در دفتر نبود. . “

او اضافه کرد: مردم قبلاً روی سیستم قبلی سرمایه گذاری کرده اند. و از منظر باطنی، این یک کابوس خواهد بود. از نظر تجربه بازیکن، این واقعا بد خواهد بود.

منظورم این است که اگر یک بازی با یک سیستم ساختگی خراب منتشر کنید و تصمیم بگیرید که باید آن را دوباره انجام دهید، این یک عمل جراحی بزرگ است و شما نمی خواهید آن را انجام دهید. هرگز نمی‌دانم سیستم اصلی ساخت چقدر بد بود، اما به این خوبی نبود.»

کارگردان بازی Anders de Geer همچنین ویژگی های دیگر کاردستی را توضیح داد. علاوه بر تقدیس، می‌توانید آیتم‌هایی را که امتیازات را دوباره پخش می‌کنند (مانند پاداش 20٪ خسارت در برابر دشمنان با زره) اصلاح کنید. Earn Blessing حذف یک ویژگی خاص از یک سلاح و جایگزینی آن با یک سلاح دیگر است.

د گیر گفت: “شما در واقع می توانید صفات را استخراج کنید و آنها را بین سلاح ها جابه جا کنید. این راهی است برای به دست آوردن ترکیبی از ویژگی ها، و صفات دارای سه سطح نادر هستند.”

شما همچنین می توانید نعمت ها را ترکیب کنید. این به شما این امکان را می دهد که ویژگی های کمیاب کمتر را با نسخه های کمیاب تر ترکیب کنید. “این راهی است برای ارتقا اگر ویژگی مناسب را پیدا کنید، اما به بالاترین سطح نمی رسد. سپس می توانید آن را به سلاح مورد علاقه خود مجهز کنید.” ما Re-Bless را برای قرار دادن داریم.

ما نقشه راهی برای زمان عرضه تمامی ویژگی‌های crafting نداریم، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید