Warhammer 40,000: Space Marines 2 گیم پلی و جزئیات جدیدی را اضافه می کند


از چکش گرم نمایشگاه Skulls 2024 در حال انجام است و Saber Interactive گیم پلی جدیدی را برای Skulls 2024 معرفی کرده است. Warhammer 40,000: Space Marins 2. این روی جنبه همکاری متمرکز است و حداکثر سه بازیکن با هم متحد می شوند تا در کمپین ویران کنند. آن را در زیر بررسی کنید (به لطف GameSpot).

از بین شش کلاس با بارگیری منحصر به فرد، از جمله Bulwark، Sniper، Heavy، Tactical، Assault و Vanguard یکی را انتخاب کنید. به نظر می‌رسد که هر کدام درخت مهارت گسترده‌ای دارند که می‌توانید قفل آن را باز کنید و می‌توانید ظاهر آن‌ها را مطابق با آن سفارشی کنید. کل مجموعه زره خود را سفارشی کنید، از قفسه‌ها، کلاهک‌ها، دستکش‌ها و تغییرات سینه‌سنگ گرفته تا تجهیزات جنگی و دستکش.

البته سلاح های متعددی نیز در نسخه های مختلف مانند Mastercraft، Artificer و Relic وجود دارد. همچنین می توانید پوسته های مختلفی داشته باشید تا به شما کمک کند برجسته شوید. با نگاهی به گیم پلی، Co-op به نظر می رسد سرگرم کننده باشد.

Warhammer 40,000: Space Marins 2 ' در 9 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. آرت بوک رسمی شامل PvP نیز می شود، بنابراین برای جزئیات بیشتر در ماه های آینده با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید