نسخه بتای عمومی Warhammer 40,000: Space Marines 2 لغو شد


Saber تعاملی Warhammer 40,000: Space Marins 2 در فاصله حدود پنج هفته تا راه اندازی، تیم در حال حاضر روی بهینه سازی و رفع اشکال کار می کند. متأسفانه، هیچ نسخه بتا آنلاین عمومی قبل از راه اندازی بازی در دسترس نخواهد بود.

یک پست جدید انجمن Steam بیان می‌کند که نسخه بتا که قبلاً اعلام شده بود، تیم توسعه را از آماده شدن برای انتشار کامل دور می‌کند و اولویت ما ارائه بهترین تجربه ممکن در هنگام راه‌اندازی خواهد بود. با اذعان به ناامیدی طرفداران، این شرکت به کسانی که تا 28 ژوئن ثبت نام کرده اند قول داده است که نسخه محدود Porphyr Shield Bolt Pistol را دریافت کنند.

نکته مثبت این است که این عنوان در زمان عرضه به سرورهای اختصاصی مجهز خواهد شد. مناطق پشتیبانی شده شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، اقیانوسیه، آسیا و اروپا هستند که برای بازی Co-op یا آزمایش PvP در جنگ ابدیت عالی هستند.

برای اکران در 9 سپتامبر برنامه ریزی شده است Warhammer 40,000: Space Marins 2 این بازی برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. تبلیغات این کمپین حدود 12 ساعت طول می کشد و دارای شش نقشه در عملیات، یک حالت Co-op اختیاری است. برای کسب اطلاعات بیشتر، آخرین تریلر نمای کلی را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید