Warhammer 40,000: Space Marine 2 بررسی اجمالی جزئیات تریلر مبارزه، حالت‌ها، پیشرفت و موارد دیگر


Warhammer 40,000: Space Marins 2 مدت زیادی است که می‌گذرد، اما Saber Interactive توسعه‌دهنده و ناشر Focus Entertainment در حال انتشار جزئیات بیشتر و بیشتری در مورد این بازی اکشن با نزدیک شدن به انتشار آن در ماه سپتامبر هستند. همانطور که قبلاً وعده داده شده بود، یک تریلر کلی نیز منتشر شده است که جزئیات داستان، حالت‌ها، سیستم پیشرفت و موارد دیگر بازی را نشان می‌دهد.

در مورد حالت، دریایی فضایی 2 طیف گسترده ای از انتخاب ها ارائه می شود. البته، این کمپین که یک قرن پس از وقایع سال 2011 اتفاق می افتد، می تواند به صورت انفرادی یا سه نفره به صورت کوآپ اجرا شود. دریایی فضایی این کمپین، قهرمان داستان، تیتوس و رفقای او را در برابر امواج بی پایان Tyranids در مکان‌های مختلف قرار می‌دهد. بین ماموریت ها، شما به کشتی جنگی، مرکز و مرکز فرماندهی مداری خود باز می گردید.

Battle Barge به بازیکنان این امکان را می دهد که تجهیزات خود را به خوبی تنظیم کنند، و هر قطعه از تجهیزات دارای تخصص ها و توانایی های متفاوتی است، که باعث می شود هر قطعه تجهیزات به طور منحصر به فردی برای انواع مختلف تهدیدها مناسب باشد. و البته، علاوه بر تیراندازی، مبارزه همچنین شامل مبارزات تنومند وحشیانه، سرگرم کننده و خونین با چکش های غول پیکر، اره برقی و سایر سلاح ها نیز می شود.

علاوه بر کمپین، بازیکنان همچنین می توانند در Operations، یک حالت بازی سه نفره همکاری شرکت کنند. بازیکنان می توانند از بین شش کلاس مختلف، هر کدام دارای نقاط قوت و ویژگی های خاص خود را انتخاب کنند. Battle Barges همچنین در Operations ظاهر می‌شود، جایی که می‌توانید بارگیری‌های خود را سفارشی کنید و با استفاده از XP به‌دست‌آمده با تکمیل عملیات، قفل ارتقاهای جدید را باز کنید.

در نهایت، یک حالت چند نفره PvP به نام جنگ ابدیت نیز وجود دارد. دو تیم از شش بازیکن در چندین نقشه و سه حالت مختلف به رقابت می پردازند: نابودی (Deathmatch)، تصرف زمین، و گرفتن و کنترل. Saber Interactive و Focus Entertainment قبلا تایید کرده بودند که این بازی هیچ ریزتراکنشی نخواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر، تریلر زیر را ببینید.

Warhammer 40,000: Space Marins 2 این بازی در تاریخ 9 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. در اینجا با نسخه های مختلف بازی بیشتر آشنا شوید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید