تریلر نمای کلی Warhammer 40,000: Space Marines 2 که در 20 ژوئن منتشر می شود


Focus Entertainment و Saber Interactive تریلر جدیدی منتشر کردند. Warhammer 40,000: Space Marins 2 این بازی در جشنواره بازی تابستانی منتشر خواهد شد. مونتاژ کوتاهی از همه چیزهایی که طرفداران می توانند انتظار داشته باشند، از یک کمپین پر اکشن گرفته تا Co-op و PvP. مهمتر از همه، تریلر خلاصه داستان جدید در 20 ژوئن در ساعت 9 صبح به وقت محلی منتشر خواهد شد.

جدای از یک کمپین گسترده در مقایسه با نسخه قبلی خود، شش کلاس برای Co-op و PvP تایید شده است. هر کلاس بارگذاری، درخت مهارت و گزینه های سفارشی سازی گسترده خود را دارد (خوشبختانه هیچ ریزتراکنشی وجود ندارد). Co-op از حداکثر سه بازیکن پشتیبانی می کند، در حالی که PvP بر روی حالت های رقابتی 6v6 مانند جنگ ابدیت (مشابه مرگ تیمی) تمرکز می کند.

Warhammer 40,000: Space Marins 2 این بازی در تاریخ 9 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. تیم ویلیتس، مدیر ارشد خلاقیت Saber Interactive، اخیراً گفته است که این بازی “بهترین بازی اکشن سال 2024” خواهد بود. نظرات کامل او را در مورد چرایی اینجا بخوانید. همچنین می‌توانید گیم‌پلی کمپین را در اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید