Warhammer 40,000: Space Marines 2 طلایی می شود


اصلی Warhammer 40,000: Space Marins نمونه ای از یک کلاسیک کالت است و 13 سال پس از انتشار آن، انتظارات برای ادامه آن زیاد است که قرار است اواخر امسال اکران شود. و قبل از اکران فیلم، یک نقطه عطف بزرگ دیگر در پشت صحنه به دست آمد.

Publisher Focus Entertainment و توسعه دهنده Saber Interactive. Warhammer 40,000: Space Marins 2 انتشار طلا است، به این معنی که توسعه عمده به پایان رسیده است. کاری که سابر در حال حاضر روی بازی انجام می‌دهد احتمالاً به‌صورت پچ پیش از عرضه یا روز راه‌اندازی خواهد بود.

با توجه به اینکه انتشار بازی تیراندازی سوم شخص هنوز چند ماه دیگر باقی مانده است، این نقطه عطف ممکن است کمی زودتر از آنچه که برخی انتظار داشتند، رخ دهد، اما همچنان ممکن است که دنباله ای که مدت ها انتظارش را می کشید، به تعویق بیفتد .

Warhammer 40,000: Space Marins 2 این بازی در تاریخ 9 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. در ابتدا قرار بود نسخه بتای قبل از عرضه منتشر شود، اما Saber Interactive اخیراً اعلام کرد که این برنامه‌ها برای تمرکز بر انتشار کامل بازی کنار گذاشته شده‌اند. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید