تریلر جدیدی از داستان، نبردها و موارد دیگر از “Warhammer 40,000: Space Marines 2” منتشر شد.


توسعه دهنده Saber Interactive و ناشر Focus Entertainment هستند Warhammer 40,000: Space Marins 2این بار به معرفی داستان، صحنه، مبارزات و … این بازی اکشن می پردازیم. تریلر زیر را ببینید.

از جمله جزئیات فاش شده در تریلر، شخصیت اصلی، Titus است. داستان او با برخورد او با عواقب پس از تنزل رتبه در کمان دریایی فضایی آغاز می شود. در طول مسیر، Titus همچنین باید با حمله Tyranid مقابله کند و بازیکنان نقش فعالی در جنگ چهارم Tyrannic خواهند داشت. مبارزات ترکیبی از تیراندازی سوم شخص مبتنی بر پوشش و حملات غوغا وحشیانه خواهد بود که برای کسانی که بازی اول را انجام دادند آشنا خواهد بود.

Warhammer 40,000: Space Marins 2 همچنین تمرکز زیادی روی گیم‌پلی Co-op وجود دارد که به سه بازیکن اجازه می‌دهد تا با هم کل کمپین را مدیریت کنند. این بازی همچنین دارای یک حالت Co-op دیگر با مکانیک های منحصر به فرد مانند پیشرفت شخصیت و شخصی سازی است.

این بازی همچنین دارای ویژگی‌های چند نفره رقابتی است که به دو تیم شش نفره از تفنگداران فضایی اجازه می‌دهد در عرصه‌های مختلف با سلاح‌های متنوع و توانایی‌های منحصربه‌فرد مبارزه کنند.

Warhammer 40,000: Space Marins 2 در 9 سپتامبر برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود. تریلر خلاصه داستان اواخر این ماه منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید