گیم پلی Warhammer 40,000: Space Marines 2، Vanishers: Ghosts of New Eden در 30 آگوست عرضه می شود.


Focus Entertainment گیم پلی جدیدی را حذف کرده است. Warhammer 40,000: Space Marins 2 چیزهای بیشتری در Gamescom 2023 وجود دارد. ناشر ارائه گیم پلی بازی شوتر سوم شخص هک اند اسلش و DON’T NOD’s Banishers: Ghosts of New Eden را تا 30 آگوست در ساعت 9 صبح به وقت PDT / 12 بعد از ظهر EDT تایید شده تمدید کرده است.

Vanishers: Ghosts of New Eden یک RPG اکشن ماجراجویی است که بر روی Antea Duarte و Red Mack Wraith متمرکز شده است. پس از مرگ اولی و تبدیل شدن به یک روح، Wraith به دنبال راهی برای بازگرداندن اوست (حتی اگر خلاف عهد Banisher باشد). هر دو شخصیت قابل بازی هستند، Duarte بر توانایی های ماوراء طبیعی تکیه می کند و Wraith بر جادو و سلاح ها تمرکز می کند.

البته انتخاب هایی هم هست که روی داستان و شخصیت ها تاثیر می گذارد. در تاریخ 7 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود.

با توجه به Warhammer 40,000: Space Marins 2، عاقبت مورد انتظار برای کلاسیک کالت 2011، اضافه کردن مکانیک جدید، وفاداری بالاتر و بازی co-op. قرار است در زمستان امسال برای پلتفرم های نسل فعلی منتشر شود و احتمالاً یک نمایشگاه طولانی تاریخ انتشار را نشان می دهد. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *