Warhammer 40,000: Rogue Trader – Void Shadows DLC در 8 آگوست منتشر می شود.


اخیر چکش گرم ویترین Skulls 2024، Warhammer 40,000: Rogue Trader اولین DLC پولی توزیع خواهد شد. سایه خالی، منتشر شده در 8 آگوست. با یک داستان جدید و یکی از اعضای حزب Kibera، یک قاتل Death Cult، بازیکنان در مقابل فرقه Genestealer قرار می گیرند. تیزر تریلر زیر را تماشا کنید.

فرقه مرتکب اعمال شیطانی در کشتی بازیکن می شود و خدمه را برای اهداف خود آلوده می کند. به طور طبیعی، بازیکن باید آنها را متوقف کند (و شاید حتی یک رابطه عاشقانه با کیبرا برقرار کند). سایه خالی این نوید 15 ساعت محتوای جدید، از جمله اطلاعات اضافی، ماموریت ها و تجهیزات را می دهد. همچنین می‌توانید خدمه جدیدی را در کشتی خالی خود استخدام کنید و مکان‌های جدید را کشف کنید.

همه این‌ها در کمپین ادغام شده‌اند، که خوب است، زیرا مانند بسته‌های الحاقی قبلی Owlcat یک بازی مجزا نیست. DLC در سیزن پس گنجانده شده است، اما می توان آن را به طور جداگانه نیز خریداری کرد. پس از انتشار جزئیات بیشتری را به شما اطلاع خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

Warhammer 40,000: Rogue Trader برای Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. بررسی ما از نسخه راه اندازی را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید