تریلر Warhammer 40,000: Rogue Trader نمای کلی از ویژگی ها، همراهان و دشمنان را ارائه می دهد.


بازی های گربه جغد Warhammer 40,000: Rogue Trader اکنون برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. به مناسبت جشن، تریلر جدیدی منتشر شده است که ویژگی های مختلفی را که بازیکنان می توانند از بازی نقش آفرینی انتظار داشته باشند، نشان می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

بازیکنان نقش یک معامله گر سرکش را در کرونوس اکسپانس بر عهده می گیرند، سیارات مختلف را برای استخراج منابع، تسهیل تجارت و آوردن متحدان به کاوش می پردازند. اینها شامل سایکرها و تفنگداران فضایی، از جمله اولفار، یک آستارت ماهر با کینه دروکاری است. همچنین فرصت هایی با جناح های مختلف وجود دارد که ممکن است برخی از آنها نسبت به دیگران کمتر دوستانه باشند. در اینجا در مورد جنگ بیشتر بدانید.

بررسی ما را در مورد Warhammer 40,000: Rogue Trader اینجا. ما به بازی امتیاز 8 از 10 دادیم و زیبایی‌شناسی، مبارزات و طیف وسیعی از گزینه‌های آن را تحسین کردیم، اگرچه گفتیم که به پولیش بیشتری نیاز دارد. در آینده، دو توسعه پولی در حال توسعه هستند. سایه خالی، منتشر شده در ژوئن 2024؛ رکس امپریالیس هر دو بسط داستان هستند که 15 ساعت گیم پلی جدید اضافه می کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید