تریلر جدید Warhammer 40,000: Rogue Trader انتخاب ها و پیامدهای آن را نشان می دهد


توسعه دهنده Owlcat تریلر جدیدی از RPG آینده خود منتشر کرده است Warhammer 40,000: Rogue Trader. این تریلر که در زیر می توانید آن را تماشا کنید، بر جنبه نقش آفرینی RPG تمرکز دارد و برخی از انتخاب هایی که بازیکنان می توانند انجام دهند و پیامدهای آن انتخاب ها را نشان می دهد.

طبق تریلر، تقریباً هر انتخابی که بازیکن انجام دهد، به نوعی بر داستان کلی بازی تأثیر می گذارد. انتخاب ها از چیزی ساده مانند برخورد دیپلماتیک با دشمنان امپراتوری بشر به جای مبارزه با آنها، تا چیزی به بزرگی تصمیم گیری در مورد نجات مردم یک سیاره در حال مرگ یا نابود کردن مردم زمین متغیر است. طیف گسترده ای از انتخاب ها مدار برای کاهش خطر.

Warhammer 40,000: Rogue Trader قرار است در تاریخ 7 دسامبر برای PC، Xbox Series X/S و PlayStation 5 منتشر شود. بازی یک کشتی خالی به بازیکنان می دهد و آنها را به وسعت Coronas می اندازد، جایی که آنها جهان را کشف می کنند و برخوردهای مختلفی خواهند داشت. گروه ها را تشکیل دهید و در ماموریت های مختلف شرکت کنید.

این بازی همچنین از بازی Co-op آنلاین پشتیبانی می کند که از RPG قبلی برای استودیو جدید است.Pathfinder: Kingmaker و Pathfinder: Righteous Fury– این عناوین کاملاً تک نفره بودند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید