Warhammer 40,000: Rogue Trader تریلر جدیدی دریافت می کند که مکان آن را نشان می دهد


توسعه دهنده Owlcat Games تریلر جدیدی از بازی RPG آینده خود منتشر کرده است Warhammer 40,000: Rogue Traderآخرین تریلر بر نمایش مکان‌های مختلف تمرکز دارد که بازیکنان می‌توانند در ماجراجویی‌های هزاره 41 خود از آن بازدید کنند. آن را در زیر بررسی کنید.

سوار تریلر شو Warhammer 40,000: Rogue Trader طیف وسیعی از فضاهای داخلی باشکوه با طراحی به سبک کلیسای جامع، مکان‌های صنعتی بیشتر با صفحه‌نمایش رایانه‌های فراوان در همه جا، تا مناطق بیرونی مملو از انواع اشیاء نظامی و غیر نظامی. محیط‌ها و ساختمان‌های منحصربه‌فردی را در خود جای داده است.

این استودیو با مجموعه ای از ویدئوها و تریلرها روبرو می شود Warhammer 40,000: Rogue Traderدر اوایل سال جاری، بازی Hellbrute و یک دفتر خاطرات توسعه داد که نشان می‌دهد این استودیو چگونه دشمنان خود را طراحی می‌کند.

Warhammer 40,000: Rogue Trader در دسامبر 2022 وارد آلفا شده است. تاریخ انتشار بازی هنوز تایید نشده است، اما انتظار می رود که برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه شود. از زمان معرفی، بازی شاهد تعدادی تریلر بوده است که جنبه‌های مختلف از جمله اجمالی از گیم‌پلی را به نمایش گذاشته است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *