جزئیات Warhammer 40,000: Rogue Trader Co-op قبل از عرضه فاش شد


بازی های گربه جغد Warhammer 40,000: Rogue Trader این بازی فردا منتشر می شود و برای اولین بار برای توسعه دهنده از بازی Co-op پشتیبانی می کند. یک پست جدید در Steam اکنون در دسترس است که به جزئیات نحوه عملکرد و تفاوت آن با سایر عناوین اصلی می‌پردازد. حداکثر شش بازیکن می توانند یک تیم تشکیل دهند، اما تنها یک نفر می تواند کاپیتان جاده باشد.

این بدان معنی است که آنها تنها کسانی هستند که می توانند مکالمات را انتخاب کنند، گزینه های رزرو کنند، مکان ها را وارد کنند و کشتی های خود را ارتقا دهند. همچنین می‌توانید بدون بازیکنان دیگر به بازی ادامه دهید، چندین شخصیت را به یک نفر اختصاص دهید، به تک‌نفره تبدیل کنید یا نقش‌ها را به دیگران واگذار کنید. بازیکنان همچنین می توانند در مورد مکالمات و انتخاب های خاص رای دهند.

هنگام انجام بررسی مهارت، باید بهترین افراد را برای کار در تعاون انتخاب کنید. بازی به طور خودکار آن شخص را مشخص نمی کند. همچنین می‌توانید سایر بازیکنان را دعوت کنید که از بازی خارج شوند و از آن خارج شوند. شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که آیا به عنوان همراهان Lord Trader بازی کنید یا یک شخصیت سفارشی در خطر از دست دادن محتوای داستان ایجاد کنید.

مورد دوم را نمی توان در یک جلسه تعاونی انجام داد، اما بعدا اضافه خواهد شد. در غیر این صورت، همه بازیکنان به موجودی، محموله، فروشندگان، معاملات و غیره دسترسی دارند. فرمان کشتی نیز در طول نبردهای فضایی به اشتراک گذاشته می شود.

Warhammer 40,000: Rogue Trader این بازی برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد جنگ اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید