درخت استعداد آینده Warhammer 40,000: Dark Tide در پست توسعه جدید توضیح داده شد


توسعه دهنده Fatshark جزئیات جدیدی در مورد درخت استعداد آینده که به تیراندازی تعاونی می آید را منتشر کرده است. Warhammer 40,000: Dark Tide. درخت استعدادهای جدید بخشی از پچ 13 بر روی رایانه شخصی و همچنین در بازی زمانی که در 4 اکتبر برای ایکس باکس منتشر شود، خواهد بود.

بیایید استعدادها و توانایی های جدید را برای کلاس های قابل بازی جستجو کنیم جزر و مد تاریک پس از دسترسی به استودیو، سبک بازی در نظر گرفته شده برای هر کلاس را شرح می دهد. به عنوان مثال، کلاس Veteran در درجه اول هدفش سرنگونی دشمنان است، اما استودیو به این کلاس فضایی داده است تا از آنها پشتیبانی کند و در عین حال به بازیکنان این امکان را می دهد که سبک راش داون تهاجمی تری را بازی کنند. من همچنین می خواستم آن را ارائه دهم.

در نتیجه، درخت استعدادهای قدیمی اکنون دارای سه خط است که هر کدام نقش متفاوتی را برای کلاس ارائه می دهند. بازیکنان همچنین می‌توانند در مسیرهای مختلف زیگزاگ بزنند و استعدادهای مورد نظر خود را انتخاب کنند، با توانایی‌هایی از خروجی آسیب خالص، مقاومت در برابر اثرات سرکوب‌کننده و درمان، تا گزینه‌های مبارزه غوغا.

کهنه سربازان دارای سه توانایی رزمی (مقامات جلاد، صدای فرمان و نفوذ) و سه توانایی رعد و برق (نارنجک خرد کن فراگ، نارنجک دودی و نارنجک کراک) هستند که هر کدام سبک بازی متفاوتی را ارائه می دهند.

Zealot یک سبک بازی پیشرفته را اضافه می کند که بر ایمان شخصیت شما به امپراطور متکی است، و همچنین یک درخت استعداد جدید به سبک مخفی کاری که بر پرتاب چاقو و خنجر زدن از پشت تمرکز دارد. درخت استعداد Zealot تعدادی استعداد اصلی مانند “Until Death” و “Holy Revenant” را ارائه می دهد که به شخصیت شما کمک می کند از مرگ جلوگیری کند، و همچنین استعدادهای متمرکز بر آمار بیشتر که زخم ها و سختی شما را برطرف می کند. استعداد نیز ارائه خواهد شد.

بازیکنان اختصاصی به Fury of the Faithful، Chorus of Spiritual Fortitude و Shroudfield به عنوان توانایی های رزمی و Stunstorm Grenade، Immolation Grenade و Blades of Faith به عنوان توانایی های رعد و برق دسترسی خواهند داشت.

درخت استعداد جدید Psyker توسط استودیو به‌عنوان «درخت‌کننده‌ترین» توصیف می‌شود، با استعدادهای متعددی که به سلاح‌ها و توانایی‌های الکتریکی تقسیم می‌شوند. همچنین استعدادهایی وجود دارند که با Perils تعامل دارند و به بازیکنان گزینه های ساخت می دهند. بازیکنان Psycher همچنین توانایی‌های سپر جدیدی پیدا خواهند کرد که به آنها اجازه می‌دهد در سبک دفاعی تری بازی کنند.

بازیکنان Psycher توانایی های رزمی Venting Shriek، Telekine Shield و Scrier’s Gaze و توانایی های رعد و برق Brain Rupture، Assail و Smite را به دست می آورند.

Ogryns یک درخت استعداد جدید برای کلاس نهایی است که در درجه اول به عنوان محافظ خدمه و جنگجو انتخاب می شود. این کلاس توانایی‌های جدیدی مانند طعنه زدن و رگبار نزدیک را اضافه می‌کند تا به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا روی نبردهای دور یا غوغا تمرکز کنند.

از نظر توانایی ها، Ogryn دارای Fortitude، Loyal Protector و Point Blank Barrage به عنوان توانایی های رزمی است و Frag Bomb را به عنوان Big Friendly Rock و Bombs Away!Blitz اضافه می کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید