Warhammer 40K Darktide_02

Warhammer 40,000: باقیمانده ویژگی‌های ساخت Darktide در ماه دسامبر آشکار می‌شود


پیش‌سفارش بتا بازی تیرانداز تعاونی Fatshark Warhammer 40,000: Dark Tides قبل از عرضه جهانی بر روی رایانه شخصی موجود است. اخیراً با چندین عنصر کاردستی، مانند Consecration به‌روزرسانی شده است که سطوح سلاح‌ها و کنجکاوی‌ها را ارتقا می‌دهد و امتیازات و موهبت‌های تصادفی را اضافه می‌کند.

مواد ساختنی مانند Plasteel را می‌توان در ماموریت‌های مختلف پیدا کرد، اما برای به دست آوردن دیامانتین کمیاب، باید با سختی‌های بالاتر بازی کنید. حتی اگر Consecration امتیازات و موهبت‌ها را به‌طور تصادفی اضافه می‌کند، به نظر می‌رسد که نادیده گرفتن قصد توسعه‌دهنده برای اجتناب از ساخت تصادفی‌سازی نادیده گرفته شود. با این حال، بازیکنان باید منتظر بقیه ویژگی‌های crafting باشند.

Fatshark در پست اخیر Steam گفت: و ما مشتاقانه منتظر ساختن این سیستم در آینده هستیم. در مورد سایر ویژگی‌های کاردستی چیز زیادی گفته نشده است، اما نداشتن آنها در زمان راه‌اندازی عجیب به نظر می‌رسد.

Warhammer 40,000: Dark Tides این بازی در تاریخ 30 نوامبر برای رایانه شخصی از طریق Steam و فروشگاه مایکروسافت منتشر خواهد شد. همچنین روز اول را با PC Game Pass آغاز می کند. هنوز تاریخ انتشار نسخه Xbox Series X/S مشخص نشده است. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha