به‌روزرسانی Warhammer 40,000: Darktide – Path of Redemption اعلام شد


توسعه دهنده Fatshark اولین آپدیت بزرگ را برای تیراندازی co-op اعلام کرد Warhammer 40,000: Dark Tide این آپدیت با عنوان Path of Redemption که قرار است در ماه جاری منتشر شود شامل تعدادی ویژگی جدید از جمله اصلاح سیستم پنبه بازی می شود.

در زمینه، توبه Warhammer 40,000: Dark Tide در اصل، آنها به عنوان دستاوردهای درون بازی عمل می کنند که بازیکنان می توانند با انجام چالش های مختلف، بازی در سطوح دشواری بالاتر و استفاده از توانایی های مختلف به دست آورند. برخی از این توبه‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند و لوازم آرایشی جدیدی به بازیکنان می‌دهند.

به روز رسانی جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا Penance Points کسب کنند. این امتیازها به‌عنوان یک مسیر پیشرفت جدید با بیش از 40 سطح پاداش بازشدنی به حساب می‌آیند. به عنوان بخشی از به روز رسانی، ما همچنین بیش از 200 مجازات جدید و بیش از 100 جایزه جدید، از جمله نشان های جدید، قاب های نمونه اولیه، شکلک ها و لباس های مبتنی بر Loyalist Moebian VI را اضافه می کنیم.

بیورن، رهبر تیم آپدیت، و ویکتور، مدیر طراحی بازی، تصمیم استودیو را در یک وبلاگ توسعه جدید توضیح دادند. به گفته این زوج، سیستم جدید توبه به گونه ای طراحی شده است که به بازیکنان آزادی بیشتری در نحوه کسب جوایز خود بدهد.

یک محرک اصلی در پس بازنگری در کل سیستم توبه وجود داشت: دادن آزادی عمل بیشتر به بازیکنان. جزر و مد تاریکآنها در وبلاگ توسعه دهنده نوشتند. “ما می‌خواستیم راه‌های سرگرم‌کننده و معنی‌داری را برای بازیکنان اضافه کنیم تا محصولات آرایشی بیشتری کسب کنند، و راه‌های جدیدی برای به چالش کشیدن خود به آنها بدهیم. با این به‌روزرسانی، اهداف جدید و متنوعی را برای دستیابی به آنها معرفی می‌کنیم. خواه تازه شروع کرده‌اید یا یک بازیکن بازگشته، برای سرمایه گذاری خود در بازی پول بیشتری دریافت خواهید کرد.”

در اینجا برخی از تغییرات آینده وجود دارد Warhammer 40,000: Dark Tide به عنوان بخشی از به‌روزرسانی Path of Redemption:

  • یک روش رایگان جدید برای جمع آوری جوایز: امتیازات توبه اکنون برای یک مسیر پیشرفت شامل بیش از 40 سطح محاسبه می شود و به بازیکنان امکان می دهد قفل پاداش های قابل دریافت را باز کنند.
  • پایگاه جدیدی از توبه در ستاره صبح متولد می شود: Hestia مسئول نگهداری سوابق توبه های کسانی است که شکست می خورند و در طول ماموریت ها به بقیه خدمه مورنینگ استار می پیوندد.
  • بیش از 200 توبه جدید: تعدادی از توبه های جدید برای تکمیل بازیکنان به بازی اضافه شده است. اینها در دسته جدیدی قرار می گیرند.
  • بیش از 100 جایزه جدید برای به دست آوردن: این موارد شامل نشان های جدید، قاب های پرتره، شکلک ها، ژست ها، زیورآلات اسلحه، و لوازم آرایشی مانند Loyalist Moevian 6th Outfit است.
  • نوع پاداش جدید – عنوان: به بازیکنان اجازه دهید در مورد چشمگیرترین دستاوردهای خود ببالند.
  • رابط کاربری و منوی توبه بهبود یافته است: به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا عذاب‌های خود را بهتر پیگیری کنند و به سمت پاداش‌ها پیشرفت کنند.
  • پازل ها، چالش ها و کلکسیون های جدید: ما چندین پازل را در سراسر Tertium Hive اضافه می کنیم تا بازیکنان آن را کشف و حل کنند.
  • دشمن جدید: بمب افکن درگ توکس به صفوف بدعت گذاران می پیوندد و نارنجک های سوختگی پر از گاز سمی پرتاب می کند.
  • شرایط جدید: گاز آبله به لیست علائمی می پیوندد که می تواند در سرتاسر ترتیوم پخش شود. توصیه: نفس های خیلی عمیق نکشید.
  • فاجعه شخصیتی: بازیکنان این گزینه را دارند که در ازای رکوردهای Ordo، عناصر اضافی عملیات (پس زمینه، قد، نام، صدا) را تغییر دهند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید