Warhammer 40,000: Dark Tide به Xbox Series X/S می رسد، وصله تعمیرات اساسی کلاس دریافت می کند


به روز رسانی های عمده هستند Warhammer 40,000: Dark Tide این نسخه که در میان چیزهای دیگر، تغییرات اساسی در کلاس‌های بازی به ارمغان می‌آورد، اکنون برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است. همزمان با انتشار آپدیت، نسخه Xbox Series X/S بازی نیز منتشر شد.

به روز رسانی به Warhammer 40,000: Dark Tide درخت‌های مهارت جدیدی برای هر چهار کلاس قابل بازی معرفی شده‌اند که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا با توجه به شخصیت‌شان شخصی‌سازی و تخصص پیدا کنند. این استودیو قبلاً درخت مهارت جدید را شرح داده بود، و همچنین برخی از استعدادها و مهارت‌های کلیدی جدیدی را که بازیکنان می‌توانند با بالا رفتن سطح کسب کنند، به نمایش بگذارند.

نسخه Xbox Series X/S Warhammer 40,000: Dark Tide شامل وصله های تعمیر اساسی کلاس از ابتدا است. این بازی در دو نسخه بر روی ایکس باکس موجود است و همچنین از روز اول بر روی Xbox Game Pass نیز در دسترس خواهد بود. نسخه های PC و Xbox هستند جزر و مد تاریک قابلیت بازی متقابل نیز وجود دارد.

Warhammer 40,000: Dark Tide سال گذشته برای رایانه های شخصی منتشر شد، اما مشکلات توسعه استودیو را مجبور کرد تا انتشار برنامه ریزی شده Xbox Series X/S خود را به امروز موکول کند. بررسی ما از نسخه منتشر شده این بازی را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید