Warhammer 40,000: Chaos Gates – Demon Hunter نسخه جدید Execution Force Expansion را در 25 ژوئیه راه اندازی می کند.


Developer Complex Games و ناشر Frontier Developments بسته الحاقی جدیدی را برای بازی تاکتیکی نوبتی اعلام کرده اند. Warhammer 40,000: Chaos Gate – Demon Hunter.نسخه توسعه یافته با عنوان واحد اجرادر تاریخ 25 جولای برای رایانه های شخصی عرضه می شود و آن را به دومین الحاقیه اصلی بازی تبدیل می کند.

از واحد اجرا این توسعه 4 کلاس جدید و منحصر به فرد Assassin را اضافه می کند. Warhammer 40,000: Chaos Gate – Demon Hunter، همچنین شامل یک ماموریت جدید سوار شدن به رزمناو گارد مرگ برای مقابله با تهدید مرگبار Tentarus Hive است.

تیم جدید Assassin Squad از نرم افزار فوق محرمانه Oficio Assassin Norm می آید. بازیکنان می توانند قاتلان را از چهار معبد اصلی انتخاب کنند که هر یک در کشتن اهداف به روش های مختلف تخصص دارند. به عنوان مثال، Vindicare Assassin می تواند دشمنان را از راه دور انتخاب کند، در حالی که Eversor Assassin در کشتن چندین هدف به طور همزمان در فاصله نزدیک تخصص دارد.

همراه با انتشار DLC، یک آپدیت رایگان جدید نیز برای بازی وجود دارد که نیروی گشت زنی جدید دشمن را برای Tainted Sonsas معرفی می کند و سه واحد دشمن جدید را به نیروهای Nurgle اضافه می کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *