بازی Warframe: Whispers in The Walls در مراسم The Game Awards در تاریخ 7 دسامبر معرفی خواهد شد


در جدیدترین Devstream، چارچوب جنگی Developer Digital Extremes به‌روزرسانی بزرگ بعدی را برای بازی اکشن RPG رایگان اعلام کرده است. Whispers in The Walls در ماه دسامبر با ذخیره متقاطع، Warframe Qorvex جدید، هاب بازیکن جدید و موارد دیگر عرضه می شود. تیزر زیر را برای ظاهر جدیدی که برای The Game Awards در 7 دسامبر برنامه ریزی شده است، تماشا کنید.

برای جستجوی سینمایی بعدی، این به‌روزرسانی شاهد مقابله بازیکنان با آلبرشت انتراتی است. او اولین شخصی است که به Void دسترسی پیدا کرده و نقش مهمی در رویدادهای بازی دارد. The Man in the Walls نیز معرفی خواهد شد و بازیکنان باید با دشمنان Murmur جدید مبارزه کنند.

یک سلاح جدید به نام Grimoire برای کمک در دسترس خواهد بود و بازیکنان می توانند صفحاتی از ماموریت های جدید Alchemy و Netrasel را جمع آوری کرده و بهبود بخشند. مرکز پخش جدید، The Sanctum، شخصیت‌های جدیدی مانند Loid را معرفی می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد آزمایشگاه‌های Entrati و دیگر محیط‌های سورئال را کشف کنند.

منتظر جزئیات بیشتر با انتشار «Whispers in The Walls» در ماه آینده باشید. در مورد آنچه می توانید در اینجا انتظار داشته باشید بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید