Warframe: Duviri Paradox منتشر شد


توسعه دهنده و ناشر Digital Extremes اعلام کرد: چارچوب جنگیآخرین به روز رسانی های پارادوکس D’Villi، بر روی تمامی پلتفرم ها منتشر شده است. این به‌روزرسانی اساساً به اندازه یک توسعه است و یک کمپین جدید مبتنی بر داستان را معرفی می‌کند که توسط همه بازیکنان قابل پخش است و قفل پیشرفت آن باز می‌شود. تریلر جدیدی از گیم پلی بازی را ببینید که حتی عمیق تر به داستان می پردازد پارادوکس D’Villi زیر.

پارادوکس Durivi برای اولین بار در ماه مارس با یک تریلر فیلم اعلام شد. این افزونه دارای گیم پلی الهام گرفته از ژانر roguelike است. بازیکنان می‌توانند وارد دنیای ناشناخته‌ای شوند که توسط Void ویران شده است و در اطراف یک واقعیت تغییر رنگ پرواز کنند.

بازیکنان اکنون وارد سیستم می شوند که به روز رسانی زنده است چارچوب جنگی دو گزینه به شما پیشنهاد می شود: بازی در مسیر اصلی بازی در Warframe برای اولین بار یا بازی به عنوان Drifter. پارادوکس D’Villiبازیکنان بازگشته ممکن است شروع به بازی کنند پارادوکس D’Villi از طریق ماموریت های موجود در Codex.

بازیکنان می توانند با انتخاب بین سه حالت بازی: The Circuit، The Duviri Experience و The Lone Story به سفر پس از تلاش خود در Duviri ادامه دهند. The Circuit یک حالت بازی بی پایان جدید و انحصاری برای Warframe است، The Duviri Experience یک ماجراجویی کامل در جهان باز است و The Lone Story یک تجربه روایی انفرادی است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید