Warframe سیوهای بین پلتفرمی دریافت می‌کند، انواع سلاح‌های جدید در دسامبر اضافه می‌شوند


Developer Digital Extremes گیم پلی جدیدی را از آپدیت اصلی بعدی معرفی کرده است. چارچوب جنگی. این به روز رسانی که Whispers in the Walls نام دارد، تلاش بزرگ سینمایی بعدی را برای شما به ارمغان می آورد. چارچوب جنگی، که گروه های جدید دشمن و کلاس های جدید سلاح را از جمله موارد دیگر اضافه می کند.

این استودیو همچنین اعلام کرد که قابلیت ذخیره چند پلتفرمی را ارائه خواهد کرد. چارچوب جنگی مطابق با آپدیت ماه دسامبر. این ویژگی به صورت مرحله ای عرضه خواهد شد. چارچوب جنگی بازیکنان می توانند با حفظ پیشرفت خود، بین بازی بین پلتفرم های مختلف جابجا شوند.

علاوه بر ذخیره متقاطع، یکی از ویژگی های اصلی به روز رسانی Whispers in the Walls، اضافه شدن یک نوع سلاح جدید به نام Grimoire است. سلاح‌های جدید به بازیکنان اجازه می‌دهد تا انفجارهای عجیب و غریب را از گریمورهای خود آزاد کنند و با کشف صفحات جدید برای گریمورهای خود از طریق داستان جدید به‌روزرسانی، قدرت‌های بیشتری در دسترس قرار می‌گیرند.

سیستم حمله سنگین غوغا نیز به روز شده است و به Tennokai اجازه می دهد تا از حملات سنگین تصادفی بدون مصرف شمارنده های ترکیبی که معمولاً در طول مبارزه جمع می شوند استفاده کند. برای استفاده از این ویژگی، بازیکنان باید Segment Tennokai را در آرسنال خود نصب کنند.

برای تکمیل همه چیز، Warframe جدیدی به بازی می آید. این فریم جدید که Qorvex نام دارد، بخشی از پروژه Entrati’s Void است و از بیماری های وضعیت تشعشع برای مقابله با دشمنان استفاده می کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید