کریس متزن کهنه کار «وارکرافت» به عنوان مدیر خلاق اجرایی این فرنچایز انتخاب شده است.


بلیزارد اعلام کرد که کریس متزن به عنوان مدیر خلاقیت اجرایی این شرکت منصوب شده است. وارکرفت کائنات. این اعلامیه در بیانیه ای در پلتفرم رسانه اجتماعی X منتشر شد و اظهار داشت که تمرکز اصلی متزن حمایت از رهبری متزن است. دنیای جنگ در ایجاد محتوای آینده برای بازی.

متزن کهنه کار شغل قبلی خود در بلیزارد است و قبل از بازنشستگی در سال 2016 به مدت 23 سال در این شرکت کار کرده است. متزن از آن زمان به بلیزارد بازگشته است. وارکرفت یک فرنچایز به یک معنا.

“کریس است وارکرفت بلیزارد در بیانیه‌ای گفت: ما هیجان‌زده‌ایم که او دوباره به تیم ما ملحق شود تا به شکل‌دهی آینده کمک کند. “در BlizzCon، او و تیم آنچه را که ما روی آن کار کرده‌ایم به اشتراک خواهند گذاشت. ما مشتاقانه منتظر دیدن همه شما هستیم!”

متزن به این بیانیه پاسخ داد و در مورد بازگشت صحبت کرد. وارکرفت “احساس آمدن به خانه است.”

در همین حال دنیای جنگ ما در حال حاضر در وسط آن هستیم پرواز اژدها این استودیو مطمئناً سخت روی توسعه بزرگ بعدی بازی کار می کند. مایک یبارا، رئیس بلیزارد قبلاً موارد زیر را بیان کرده بود: دنیای جنگ پس از انتشار Cosmetics، حدس و گمان طرفداران مبنی بر اینکه دزدان دریایی نقش اصلی را در داستان آینده بازی خواهند کرد، افزایش یافت و این گسترش در مورد دزدان دریایی نیست.

World of Warcraft: Dragonflight در رایانه شخصی موجود است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید