توسعه دهندگان Volition Shapeshifter Games را برای توسعه پروژه های Xbox Game Studios تشکیل می دهند


ردیف مقدسین و جناح قرمز Developer Volition یکی از چندین استودیو بود که در ماه آگوست پس از موجی از اخراج و تعطیلی در Embracer Group بسته شد. با این حال، کهنه‌سربازان این استودیو منحل‌شده دور هم جمع شدند تا تیم جدیدی را در قالب Shapeshifter Games تشکیل دهند.

این استودیو خود را در لینکدین اعلام کرد و خود را به عنوان “یک استودیوی توسعه مشترک جدید که توسط گروهی از توسعه دهندگان باتجربه Volition گرد هم آمده است” معرفی کرد. همانطور که توسط Tech Raptor اشاره شده است، مت مادیگون سرپرست استودیو است و راب لوفتوس و برایان ترافیکانته کهنه‌کارهای Volition به ترتیب به‌عنوان کارگردان‌های سازنده و خلاق استودیو فعالیت می‌کنند.

مادیگون نوشت: “به همراه گروهی از همکاران سابق Volition، من هیجان زده هستم که تشکیل Shapeshifter Games را اعلام کنم.” Shapeshifter یک شریک توسعه مشترک برای بازی‌های AAA است. هدف ما رشد و حمایت از توسعه‌دهندگان و ناشران با ارائه یک مدل نیروی کار پایدار است. برای اتحاد مجدد با همکاران سابق این فرصت عالی برای کمک به کسانی بود که تحت تأثیر این صنعت هستند.

Shapeshifter Games می نویسد: «ما روی توسعه بازی های AAA متمرکز هستیم. یکی از اهداف این شرکت ایجاد محیطی پایدارتر برای توسعه دهندگان است تا بهترین کار خود را انجام دهند.

توسعه دهنده همچنین گفت که “در حال حاضر سخت در حال توسعه IP عالی بعدی با ناشران برتر است.” به گفته هنرمند نورپردازی AJ Nelson، پروژه مورد بحث یک بازی Xbox Game Studios است، هرچند نام بازی ذکر نشده است.

Shapeshifter Games در حال حاضر به دنبال گسترش و استخدام برای تعدادی نقش است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید