Voidtrain در تاریخ 9 مه به Steam دسترسی زودهنگام می‌آید


HypeTrain Digital برای اکتبر 2022 برنامه ریزی شده است قطار خالی در تاریخ 9 می برای دسترسی زودهنگام Steam برای رایانه شخصی عرضه می شود. در حال حاضر در Early Access در فروشگاه Epic Games در دسترس است، با برخی از محتوای جدید ورودی.

یک پیشینه جدید، مقدمه و فصل اول طرح اضافه شده است. ما بازیکن را می بینیم که به یک خلاء ناشناخته راه می رود و در حال بررسی ناپدید شدن یک دانشمند است. کات سین ها، لورها، کوئست ها و غیره همراه با دفتر خاطرات و روایت هستند. همچنین می توانید همه چیز را در مجله دانشمند پیگیری کنید.

Progression نیز بازنگری شده است و با هر چرخه بازی، مکانیک ها و پیشرفت های جدیدی به داستان اضافه می شود. هزینه‌های دستور غذا کاهش یافته است، منابع Void مجدداً متعادل شده‌اند، پشته‌های منابع دو برابر شده‌اند، و اشیاء در قطار اکنون می‌توانند به صورت رایگان جابجا شوند. Cute Lofreemo همچنین به NPC ارتقا یافته است که می‌تواند در قطار راه برود، در وظایف شرکت کند و منابع را به‌طور خودکار جمع‌آوری کند.

بیشتر بدانید. قطار خالی تا سال 2024 در دسترس خواهد بود، اما برنامه ها همیشه در معرض تغییر هستند. با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید