تریلر Visions of Mana در یک سفر سریالی احساسی به راه می افتد


اسکوئر انیکس دید مانا ما یک تریلر جدید دریافت کرده‌ایم که روی تکامل سریال از نگاه بازیکنان تمرکز دارد.سپس شروع می شود ماجراجویی فانتزی نهایی و دومی دوران کودکی قبل از رفتن به مرحله بعدی است. راز مانا، محاکمه مانا و طلوع مانا. آن را در زیر بررسی کنید.

تریلر با خیره شدن بازیکن بزرگسال به تابلویی برای Visions of Mana، عنوان اصلی بعدی این مجموعه، به پایان می رسد. داستان حول محور وال می‌چرخد که با دوست دوران کودکی‌اش کارینا به درخت مانا می‌رود. در طول سفر، آن‌ها با شخصیت‌هایی مانند کارینا که از لانگرن می‌آید تا با جانور مقدس رامکور مبارزه کند، و مورلی از اترن که سرزمین مادری‌اش در جوانی ویران شد، مهمانی می‌کنند.

هر شخصیت دارای مهارت های منحصر به فردی است، اما می تواند با تجهیز رگ های عنصری مختلف به کلاس هایی مانند Rune Knight، Dancer، Nomad، Aegis و غیره تبدیل شود. این کشتی همچنین دارای اثرات منحصر به فردی است، مانند دستکش لونا که زمان را متوقف می کند و سیلفید بومرنگ که جریان های باد را برای کمک به اکتشاف ایجاد می کند.

توسعه یافته توسط Ouka Studios، دید مانا تابستان امسال برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PS5 منتشر خواهد شد. تهیه کننده سریال ماسارو اویامادا قول می دهد که “شما از بالاترین حجم محتوا در سریال لذت خواهید برد”، اما زمان پخش ممکن است “بسته به سرعت پخش کننده” متفاوت باشد. گیم پلی بیشتر را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید