“Virtua Fighter Reboot” در حال توسعه – شایعه


با چیزی شبیه Street Fighter 6, Tekken 8, Mortal Kombat 1, و Granblue Fantasy Versus: Rising, طرفداران ژانر مبارزه ای بازی های جدید و بسیار خوبی برای ورود دارند و به نظر می رسد بازی های بیشتری در راه است. به طور خاص، سری مبارزات محبوب سگا، Virtua Fighter، ممکن است در تریلر بازگشت ظاهر شود.

این به گفته افشاگر شناخته شده میدل است که به طور دقیق بسیاری از اطلاعیه های مربوط به سگا (به ویژه Atlus) را فاش کرده است. او اخیراً در توییتر ادعا کرد که سگا اطلاعات زیر را دارد: Virtua Fighter در حین کار راه اندازی مجدد ظاهراً نسخه ریبوت توسط استودیو Ryu Ga Gotoku توسعه داده نشده است. نبرد نهایی Virtua Fighter 5، اما “جدیدترین کارکنان” وجود دارد. Virtua Fighter من دارم روی یک بازی کار می کنم.

افشاگر همچنین ادعا کرد که بازی دارای عناصر تک نفره و چند نفره خواهد بود و به دنبال جذابیت برای بازیکنان معمولی و هاردکور به طور یکسان، “از جمله بازیکنان رقابتی” خواهد بود.

البته سگا اخیراً تمایل خود را برای احیای (حداقل بگوییم) سریال های خفته نشان داده است و پنج راه اندازی مجدد را در جوایز The Game در دسامبر اعلام کرده است که حداقل پنج مورد دیگر در دست ساخت است. همچنین اطلاعات فاش شده ای وجود دارد.

Virtua Fighter الان خیلی وقته که خوابه Virtua Fighter 3TB Online سال گذشته برای بازی های آرکید در ژاپن منتشر شد، اما موارد فوق مسابقه نهایی در سال 2021 برای آرکید و PS4 منتشر شد، آخرین نسخه اصلی جدید، Virtua Fighter 5، در سال 2007 منتشر شد.

در سال 2021، Virtual Fighter 5 Ultimate Battle سیجی آئوکی، تهیه کننده اصلی، گفت که او شخصا می خواست یک بازی جدید در این سری توسعه دهد، اما در آن زمان هیچ تصمیمی قطعی نشده بود. Virtua Fighter 6 من نگران بودم.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید