Vampire: The Masquerade – تم ها و شخصیت های داستان Bloodlines 2 در دفتر خاطرات توسعه جدید توضیح داده شده است.


Pablisher Paradox Interactive و توسعه دهنده The Chinese Room خاطرات توسعه جدیدی را برای بازی آینده خود منتشر کرده اند. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. این پست توسط سارا لانگثورن، طراح و نویسنده ارشد روایت نوشته شده است و بر حال و هوا و مضامین روایت بازی تمرکز دارد.

که در Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2، بازیکنان نقش یک خون آشام بزرگ را بر عهده می گیرند که در سیاتل به دام افتاده و با سرکوب مصنوعی قدرت هایش از خواب بیدار می شود. لانگتورن گفت که داستان بازی به شدت بر مفهوم کنترل تمرکز دارد، مانند میزان کنترل بازیکنان بر دیگر بازیکنان و کنترلی که بازیکنان دیگر می توانند اعمال کنند.

این بازی ژانر نئو نوآر را در بر می گیرد، خطوط اخلاقی را محو می کند و مضامینی مانند پارانویا، انتقام و بیگانگی را بررسی می کند. به گفته لانگتورن، همه شخصیت‌های جانبی بازی، مانند لو، ریونگ و توری، برنامه‌های مخصوص به خود را دارند که بازیکنان می‌توانند با درگیر شدن روی آن‌ها تأثیر بگذارند.

لانگتورن همچنین به تصمیم خود برای ایفای نقش شخصیت اصلی فیلم پرداخت. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 این به این دلیل است که به استودیو اجازه می دهد تا آنچه را که شخصیت بازیکن در مورد جهان می داند دستکاری کند، در حالی که شکاف هایی در دانش را برای بازیکن ایجاد می کند تا خودش آنها را کشف کند.

مفهوم بیگانگی نیز مورد توجه قرار می گیرد، از جمله این واقعیت که خون آشام های موجود در محیط معمولاً هیچ “دوستی” ندارند زیرا جامعه آنها حول قدرت و دارایی می چرخد. لانگثورن می‌گوید: «مشکل است که از نحوه‌ی دیدمان جدا شویم و برای بیان درست چیزها قدم در آن طرز تفکر بگذاریم.

در این پست آمده است: “اول، شما باید روی یادگیری در مورد شخصیت و جذاب کردن آن برای گذراندن وقت با آنها تمرکز کنید. نمی توانید از بازیکنان انتظار داشته باشید که از همان ابتدا با شخصیت همدلی کنند یا دوستش داشته باشند.” ادامه دهید. تنظیم این تعادل، کوچک‌نمایی و یافتن نقطه ورود گسترده‌تر و جهانی‌تر که به بازیکنان اجازه می‌دهد احساس کنند می‌توانند با آن شخصیت ارتباط برقرار کنند، به ظرافت نیاز دارد.»

پست توسعه‌دهنده با فاش کردن اینکه پست بعدی بر جنبه نئو نوآر تمرکز خواهد کرد، همه چیز را به پایان می‌رساند. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. در آخرین پست توسعه خود، ما بر روی استودیو تمرکز کردیم که در مورد اولویت های طراحی بازی خود و نحوه عملکرد بخش های غیر رزمی بازی صحبت می کند. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 احساس کنید و بازی کنید.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 قرار است در سال 2024 برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید