Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 برای سپتامبر تنظیم شد، اسکرین شات های جدیدی منتشر شد


چه زمانی Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 در ابتدا در سال 2019 اعلام شد، مسائل مربوط به توسعه همچنان به صورت دوربرگردان پروژه را آزار می دهد و بسیاری از دیدن چراغ سبز برای دنباله ای بر کلاسیک اصلی فرقه شگفت زده شدند. در سال 2021، ناشر Paradox Interactive اعلام کرد که توسعه RPG مجدداً شروع می شود و از توسعه دهنده قبلی Hardsuit Labs گرفته می شود، اما از آن زمان تا کنون به روز رسانی های کمی در مورد بازی وجود داشته است.

با این حال، در چند ماه آینده همه چیز تغییر خواهد کرد. در آپدیت اخیری که در وب سایت رسمی خود منتشر شده است، Paradox Interactive تایید کرده است که از سپتامبر امسال دوباره رونمایی از بازی را آغاز خواهد کرد.

این شرکت گفت: “ما با سر پایین روی توسعه بازی کار می کنیم، بنابراین زمان زیادی بین به روز رسانی ها وجود دارد.” “ما همچنان متعهد به ارائه خدمات عالی مانند همیشه هستیم.” Vampire: The Masquerade – Bloodline همانطور که اعلام کردیم در حال پیشرفت با بازی هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم تا در سپتامبر امسال بیشتر به شما نشان دهیم. “

پارادوکس همچنین در نظر گرفته است که چه مدت از شروع پیش‌فروش دیجیتالی و فیزیکی بازی می‌گذرد، و از آن زمان تاکنون چه اتفاقاتی برای پروژه در پردازش بازپرداخت پیش‌سفارش افتاده است. تمام پیش‌فروش‌های فیزیکی به‌طور خودکار بازپرداخت می‌شوند، اما کسانی که نسخه دیجیتال را پیش‌سفارش کرده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند درخواست بازپرداخت کنند.

«ما متوجه هستیم که بسیاری از شما مدت‌ها پیش پیش‌سفارش داده‌اید. Vampire: The Masquerade – Bloodline 2″ پارادوکس گفت. با پیشرفت توسعه، ما به به‌روزرسانی نسخه‌های بازی و محتوای جایزه ادامه می‌دهیم و می‌خواهیم بهترین ارزش را به همه کسانی که از طریق پیش‌سفارش‌های دیجیتالی از ما حمایت کرده‌اند، بدهیم. نسخه ها Vampire: The Masquerade – Bloodline 2. به عنوان بخشی از این فرآیند، ما فعالانه تمام پیش‌سفارش‌های محصولات فیزیکی، از جمله نسخه‌های کلکسیونر را بازپرداخت می‌کنیم. نسخه‌های دیجیتال نسخه‌های First Blood، Unsanctioned و Blood Moon باقی خواهند ماند، اما در صورت تمایل می‌توان آن را بازپرداخت کرد. “

دسته ای از اسکرین شات های جدید Vampire: Masquerade – Bloodline 2 نیز آشکار شد. می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

هنوز مشخص نیست چه کسی در حال حاضر توسعه این پروژه را هدایت می کند. بعد از اینکه Hardsuit Labs از پروژه کنار گذاشته شد، Paradox Interactive تایید کرد که در نوامبر 2021 توسط یک استودیوی جدید تصاحب شده است، زیرا در ابتدا در خطر لغو کامل قرار داشت. این استودیو هنوز فاش نشده است، اما حدود یک سال پیش ناشر گفت که توسعه “در مسیر” است.

نوامبر گذشته، پارادوکس نیز گفت که می تواند. Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 این عنوان می تواند در سال 2023 عرضه شود و انتظار می رود تاریخ انتشار رسمی این عنوان “خیلی زود” اعلام شود. بیشتر بدانید.

Bloodline of the Vampire the Masquerade 2
Bloodline of the Vampire the Masquerade 2
Bloodline of the Vampire the Masquerade 2نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید