Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 Rerelease Set For PAX West، در دسترس اکتبر – شایعات


پس از چندین تاخیر از زمان اعلام آن در سال 2019، Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 هنگامی که ناشر Paradox Interactive در اوایل سال 2021 اعلام کرد که توسعه دهنده اصلی Hardsuit Labs از پروژه کنار گذاشته شده و برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده است، در پشت صحنه با یک شکست بزرگ مواجه شد. اما به نظر نمی رسد که زمان زیادی طول بکشد تا این آپدیت مورد انتظار RPG و احتمالاً تاریخ انتشار آن اعلام شود.

Paradox Interactive در توییت اخیر خود پیشنهاد کرد که بازی در PAX West دوباره راه اندازی شود و از طرفداران می خواهد که مراقب این رویداد باشند که نوید «شگفتی ها و افشاگری های زیادی» را می دهد. نکته مهم، در اوایل امسال، پارادوکس تایید کرد که: Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 در شهریور ماه بازنشر خواهد شد. PAX West برای 1-4 سپتامبر برنامه ریزی شده است.

علاوه بر این، به نظر می رسد که این بازی می تواند به زودی پس از معرفی آن در PAX West منتشر شود. همانطور که توسط توییتر @GamerTrader1 مشاهده شد، فروشگاه آنلاین توزیع کننده Plaion (که قصد دارد نسخه های فیزیکی بازی را در مناطق منتخب اروپایی توزیع کند) لیست بازی خود را با ذکر تاریخ انتشار 27 اکتبر به روز کرده است. (ما اخیراً چیزی مشابه پیدا کردیم) و شکارچی 2)، این لیست همچنین دسته جدیدی از اسکرین شات ها را معرفی می کند.

در نوامبر گذشته، فردریک وستر، مدیر عامل Paradox Interactive، گفت که فرصت های زیادی وجود دارد. شجره نامه 2 ممکن است در سال 2023 راه اندازی شود.

در حال حاضر مشخص نیست چه کسی توسعه را بر عهده گرفته است. Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 ناشر پیش از این گفته بود که پس از اینکه آزمایشگاه هاردسویت از پروژه کنار گذاشته شد، این پروژه “در دستان خوبی” بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *