Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 دوباره برای انتشار در پاییز 2024 معرفی شد که توسط The Chinese Room توسعه داده شد


معلوم شد که این شایعات درست بوده است. Paradox Interactive دوباره فاش شد Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 این بازی در حال حاضر توسط The Chinese Room برای انتشار در پاییز 2024 در حال توسعه است. وب سایت رسمی جدید بازی در حال حاضر تنها نسخه PC را نشان می دهد.

در سیاتل برگزار شد، Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 بازیکنان خود را به جای یک خون آشام مسن تر قرار می دهند. بازیکنان باید با جناح های مختلف برخورد کنند و متحدان مناسب را انتخاب کنند. این بازی در ماه ژانویه یک ویدیوی کامل از گیم پلی جدید خواهد داشت و قبیله های قابل بازی درون بازی از هم اکنون تا پایان سال فاش خواهند شد.

Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 دوره توسعه نسبتاً دشواری را پشت سر گذاشته است. این بازی که در ابتدا توسط Hardsuit Labs ساخته شد، از آن زمان استودیو را ترک کرد. در جولای 2022، فردریک وستر، مدیر عامل Paradox Interactive گفت که بازی در وضعیت خوبی قرار دارد.

حقیقت Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 با در نظر گرفتن یک پنجره انتشار مناسب، یک تریلر اعلامی جدید و توسعه دهنده نشان می دهد که Paradox Interactive توانسته است توسعه عنوان را به مسیر اصلی بازگرداند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید