Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 سه سبک مختلف گیم پلی را ارائه می دهد


اتاق چینی دفتر خاطرات توسعه‌دهنده جدیدی را منتشر کرده است. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2، “نبرد غوطه ور احشایی” را توصیف می کند. الکس اسکیدمور، مدیر خلاق این پروژه، گفت که هدف این پروژه ایجاد یک تجربه اکشن است که بتواند با عناوین مدرن رقابت کند. برای این منظور، بازیکنان می توانند انتظار سه سبک گیم پلی را داشته باشند: استاکر استراتژیک، اکشن برولر و ماجراجویی روایت.

Strategic Stalker برای کسانی است که از آن لذت می برند بی حرمتی از طرف دیگر، می‌توانید ساخت‌های مخفیانه را در Fallout یا ThelderScrolls بازی کنید. در هنگام بیرون بردن مخفیانه دشمنان یا استفاده از تاکتیک‌های ضربه زدن و فرار، بر دزدکی بودن و «عامل عجب» تأکید می‌شود.

Action Brawler برای کسانی است که به مبارزات نزدیک و مبارزات شخصی علاقه دارند. خدای جنگ سلسله، حلقه بزرگ و سرزمین میانه: سایه موردور به عنوان مرجع استفاده می شود. Brujah در نزاع بهترین است، جایی که از تمام قدرت خود در برابر حریفان استفاده می کند و جمعیت را کنترل می کند. با این حال، این دو سبک به عنوان “افراد یک عمل” در نظر گرفته می شوند و در صورت تمایل می توانند با هم استفاده شوند.

روایت ماجراجو برای کسانی است که می‌خواهند به جای مبارزه روی داستان تمرکز کنند. جزئیات زیادی وجود ندارد، اما هدف آن ارائه “مبارزه هیجان انگیز” “بدون کاوش عمیق در مکانیک های جنگی، زمانی که شخصیت ها و داستان اهمیت بیشتری دارند.”

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 برای عرضه در پاییز 2024 برای PS5، Xbox Series X/S و PC برنامه ریزی شده است (Paradox Interactive مطمئن است که تاخیر نخواهد داشت). لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید