Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 با Unreal Engine 5 ساخته شده است


پارادوکس اینتراکتیو بالاخره رسماً معرفی شد Vampire: The Masquerade – Bloodline 2معروف به اتاق چینی، همه با خوشحالی رفتند و استر عزیز – توسعه دهنده را از Hardsuit Labs تحویل بگیرید. و در حالی که بسیاری از کارهای انجام شده توسط توسعه دهندگان اصلی هنوز برای پروژه جدید استفاده می شود، استودیوی جدید مسئول در حال ایجاد تغییرات قابل توجهی در پشت صحنه است.

به عنوان مثال، همانطور که در مصاحبه با معاون پارادوکس تایید شد، دنیای تاریک IP Sean Greaney توسط Digital Trends منتشر شد اما توسط Hardsuit Labs در حال توسعه بود Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 با Unreal Engine 4، The Chinese Room توسعه را به Unreal Engien 5 منتقل کرد.

باید دید که چه ارتقاهای فنی و بصری خاصی امکان پذیر خواهد بود، به خصوص که این بازی برخلاف برنامه های قبلی دیگر بین نسلی نیست، اما انتظار می رود Paradox در سال جاری از راه برسد. ما جزئیات جدیدی را در مورد اکشن منتشر خواهیم کرد. دنباله RPG در آینده، بنابراین ما به زودی می دانیم.

Vampire: The Masquerade – Bloodline 2 قرار است در پاییز 2024 برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود و Paradox مطمئن است که دیگر تاخیر نخواهد داشت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید