Vampire: The Masquerade – توسعه Bloodhunt به پایان رسیده است، سرورها تا زمانی که یک پایگاه بازیکن فعال وجود داشته باشد فعال خواهند ماند.


توسعه دهنده Sharkmob اعلام کرده است که به توسعه Battle Royale پایان می دهد. Vampire: The Masquerade – Blood Hunt. این استودیو در بیانیه‌ای در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرد که اگرچه بازی هیچ محتوای اضافی را نشان نخواهد داد، اما قصد دارد تا زمانی که یک بازیکن فعال وجود دارد، سرورهای بازی را فعال نگه دارد.

این استودیو در بیانیه‌ای در وب‌سایت رسمی خود تصریح کرد که برنامه‌هایش برای پایان دادن به توسعه بازی به دلیل نرسیدن بازی به تعداد بازیکنان مورد نیاز برای حفظ توسعه است. Sharkmob دقیقاً نگفته است که سرورهای بازی تا چه مدت زنده می مانند، اما قول داده اند که به این کار ادامه دهند. Vampire: The Masquerade – Blood Hunt تا زمانی که بازیکن در حال بازی است ادامه خواهد داشت.

بازیکنان به باز کردن محتویات و لوازم آرایشی درون بازی از طریق یک سیستم رای گیری جدید در بازی ادامه خواهند داد. این استودیو همچنین قصد دارد خرید ارز واقعی را در تاریخ 26 سپتامبر غیرفعال کند. این بازی راهی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا توکن‌های درون بازی را برای ادامه باز کردن لوازم آرایش به دست آورند.

Vampire: The Masquerade – Blood Hunt در ابتدا در آوریل 2022 منتشر شد. از آن زمان، Battle Royale به‌روزرسانی‌های زیادی داشته است، از جمله اضافه شدن حالت بازی Team Deathmatch و دور شدن از برنامه محتوای فصلی برای تشویق توسعه سریع محتوای جدید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *