Vampire Survivors به ​​روز رسانی های رایگان بیشتری دریافت می کند


بازماندگان خون آشام به تازگی اولین DLC اصلی را دریافت کرده است میراث طلسم ماهاضافه شدن شخصیت های جدید، سلاح ها و مراحل جدید عظیم با قیمت 1.99 دلار. با این حال، کسانی که توانایی پرداخت چنین قیمت های گزافی را ندارند، نگران نباشند. توسعه‌دهنده Poncle تأیید کرده است که به‌روزرسانی‌ها و محتوای رایگان به بازی پایه ادامه خواهند داد.

DLC همیشه محتوای اضافی خالص از نظر مراحل، هیولاها، سلاح ها، شخصیت ها و غیره خواهد بود. آیتم ها، پاور آپ ها، مکانیک های بازی و غیره همچنان به بازی پایه اضافه می شوند، بنابراین اگر DLC را دریافت نکنید از چیزها نترسید. به‌روزرسانی‌هایی مانند پل کوچک اخیر که چیزهای عجیب و غریب جدیدی را اضافه می‌کند همچنان در راه است.

آنها دوباره میراث طلسم ماه در iOS و Android، انتظار می‌رود که در سال آینده منتشر شود زیرا “می‌داند چگونه آن را به روشی منصفانه در دسترس قرار دهد.” در مورد اینکه چرا DLC فقط 1.99 دلار است، Poncle گفت که قیمت مناسب است و ارزش تولید آن را منعکس می کند.

“جامعه، طبق معمول، بسیار مهربان بوده است و ما نظرات زیادی از این دست دریافت می کنیم. برخی برای تعریف و تمجید هستند، برخی دیگر جدی هستند. DLC برای من “مناسب” قیمت دارد و ارزش تولید آن را منعکس می کند، بسیار شبیه به بازی ها در .

“در چند ماه گذشته و در طول DLC، هنرمندان بزرگی مانند گلوبر کوتاکی و پیتاوانت گرافیک های جدیدی خلق کرده اند. دانیله زاندارا و ضبط زنده جدیدش. یک سورپرایز کوچک برای تریلر DLC. و کل شرکت باید آماده باشد. روی تمام پلتفرم‌های فعلی راه‌اندازی می‌شود، اما Poncle همچنان به زمان (و افراد کلیدی!) برای ارائه ارزش تولید بالاتر نیاز دارد.

“برای DLC، ما مجبور بودیم برخی از شکاف‌ها را با بسته‌های دارایی پر کنیم. بنابراین قیمت پایین و تخفیف‌های مکرر فقط منصفانه به نظر می‌رسند.” اگر چیز بهتری ارائه دهید، می‌توانید از آنها انتظار داشته باشید که هزینه بیشتری دریافت کنند.

بازماندگان خون آشام برای Xbox One، Xbox Series X/S، PC، iOS و Android موجود است. همچنین می توانید با Game Pass بازی کنید. برای به‌روزرسانی‌های بیشتر و محتوای پولی در ماه‌های آینده دوباره بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید