Vampire Survivors – به روز رسانی 1.1.0 مرحله چالش پل کوچک، شخصیت های جدید را اضافه می کند


به روز رسانی کوچک برای موفقیت مستقل Poncle بازماندگان خون آشام مراحل چالش جدید و شخصیت های “مخفی” اضافه شده است. همچنین یک قدرت جدید، مهر و موم، و دو دستاورد جدید برای به دست آوردن وجود دارد. تریلر انتشار را در زیر ببینید.

مرحله چالش جدید پل کوچک نام دارد که در آن دو جناح به جنگ می روند. بازیکنانی که در طول مسیر گرفتار می شوند باید به نحوی زنده بمانند (این با عنوان بازی مطابقت دارد). برای باز کردن قفل مرحله، باید به سطح 80 در Reverse Gallo Tower برسید.

شخصیت جدید Scorej-Oni نام دارد، اما توانایی های آن در اختیار بازیکن است. از همه جالبتر، قدرت گرفتن Seal است. پس از حذف 10 مورد یا بیشتر در یک اجرا در دسترس است، 10 رتبه وجود دارد و موارد را می توان از انتخاب سطح بالا حذف کرد.

مهر و موم کردن یک اسلحه آن را از لیست محرومیت در شروع دویدن حذف می کند و برنامه ریزی ساخت خود را آسان تر می کند. مهر و موم کردن یک آیتم آن را از جدول غارت حذف نمی کند، بلکه آن را به سکه طلا تبدیل می کند تا نرخ افت را حفظ کند.

بازماندگان خون آشام در رایانه شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S موجود است. همچنین می توانید با Game Pass بازی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید