Vampire Survivor – Local Co-op Mode گیم پلی و جزئیات جدیدی را اضافه می کند


آقای پونکل بازماندگان خون آشام در 17 آگوست یک حالت محلی همکاری اضافه خواهد کرد که به چهار بازیکن اجازه می دهد با هم با هیولاها مبارزه کنند. بیش از 13 دقیقه از گیم پلی جدید از طریق IGN فاش شده است که بازی Co-op را به نمایش می گذارد. همچنین، Geo Morgan، مدیر ارشد بازاریابی در poncle، جزئیات بیشتری را در مورد Xbox Wire به اشتراک گذاشت.

Local co-op به شما امکان می دهد تا با استفاده از فایل های ذخیره موجود خود به حداکثر 3 دوست بپیوندید. تمامی شخصیت ها، اسلحه ها، DLC ها و آپدیت ها قابل پخش هستند. بازماندگان را نمی توان تکرار کرد. هر بازیکن باید فردی منحصر به فرد را انتخاب کند. همچنین به جای اینکه یکباره سطح را بالا ببرید، به ترتیب سطح را بالا می برید. وقتی یک متحد می میرد، تبدیل به تابوت می شود که باید از آن محافظت کرد تا زمانی که دوباره زنده شود.

تعداد سلاح های موجود به تعداد بازیکنان بستگی دارد، بنابراین بهتر است تنظیم کنید که چه کسی چه چیزی را دریافت می کند. آیتم جدید – Amulet of Friendship – اسلحه تصادفی هر بازیکن را ارتقا می دهد. خوشبختانه، هیچ سابقه ای در پشت Co-op محلی قفل نشده است.

مورگان در مورد اینکه آیا همکاری آنلاین هرگز اتفاق خواهد افتاد یا خیر، گفت: «در حال حاضر ساختن آن یک یا دو مرتبه پیچیده‌تر است»، اما کنایه زد که «اگر زمان بیشتری داشته باشیم، ممکن است آن را بررسی کنیم». یا همین الان هست؟ منتظر جزئیات بیشتر باشید تا به‌روزرسانی ماه آینده منتشر شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *