DLC Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell اکنون در دسترس است


اولین DLC پولی Ponkles بازمانده خون آشام، میراث طلسم ماهاکنون بر روی رایانه شخصی و ایکس باکس در دسترس است. Mt. Moonspell، بزرگترین مرحله ما تا به امروز، 8 شخصیت قابل بازی جدید و 13 سلاح جدید را اضافه می کند. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید. دارای انیمیشن های فانتزی و صداگذاری است.

Mount Moonspell با یوکای و شیاطین هجوم آورده است، و بازیکنان علاوه بر اطلاع از سقوط قبیله Moonspell، ممکن است سرنخ هایی از محل اختفای خون آشام به دست آورند. شامل Mian Moonspell که مانند Menya Moonspell با توانایی های عرفانی قدرتمند. بیشتر. سلاح های جدید عبارتند از Silver Wind Staff، Summon Knight و Mirage Robe.

در مورد خود مراحل، می‌توانید محیط‌های مختلفی از قلعه‌های متروک گرفته تا کوه‌های چشم‌گیر را کشف کنید. یک روستای آلوده به ارواح در جنوب و یک دریاچه منزوی در شمال شرقی قرار دارد. وقتی صفحه توسط دشمنان یا پرتابه ها پوشانده نمی شود، چیزهای زیادی برای کاوش و دیدن وجود دارد.

بازمانده خون آشام: میراث طلسم ماه قیمت خرده فروشی 1.99 دلار است. برای اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسانی‌های بعدی عنوان و جزئیات DLC با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید