به‌روزرسانی «آزمایشگاه» Vampire Survivors مراحل پاداش، شخصیت‌ها و موارد دیگر را اضافه می‌کند


آقای پونکل بازماندگان خون آشام انجام برخی مقدمات برعکس DLC همکاری هفته آینده منتشر خواهد شد، اما در حال حاضر آپدیت جدید به صورت رایگان در دسترس است. نسخه 1.10 “آزمایشگاه” 7 دستاورد جدید، مراحل چالش جدید، مراحل جایزه جدید و شخصیت های جدید را اضافه می کند. تریلر زیر را تماشا کنید تا همه آن را در عمل ببینید.

بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر سلاح‌های جدید (تکامل تکامل)، سلاح‌های غیرفعال جدید و قدرت‌های جدید Seal 3 باشند. مرحله چالش، آزمایشگاهی است که در آن “همه چیز در تلاش است تا شما را بکشد.” مراحل با اهرم‌هایی تزئین شده‌اند که برخی از آنها بسته به شانس شما «اثرات عمدتاً مثبت» را ایجاد می‌کنند (که ممکن است شامل قطار جدیدی برای کندن انبوهی باشد). شما همچنین می توانید اسلحه و منفعل دریافت کنید.

مرحله جایزه “کارلو کارت” جالب تر است زیرا هنگام سوار شدن بر گاری مین نمی توانید حرکت را متوقف کنید. با این حال، کاهش سرعت اختیاری است و قفل را باز نمی کند، اما تجربه ای منحصر به فرد را ایجاد می کند.

بازماندگان خون آشام موجود بر روی Xbox Series X/S، Xbox One، PC، Android، iOS و Nintendo Switch. اواخر امسال برای PS4 و PS5 عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید