Valve در حال توسعه یک تیرانداز قهرمان 6v6 به نام Deadlock – Rumor است


خروجی واقعی بازی Valve در حدود یک دهه گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است. نیمه عمر: آلیکس و ضد ضربه 2 این تنها نسخه اصلی در سال های اخیر بود که بازخوردهای مثبتی دریافت کرد. در حالی که این شرکت به وضوح تمرکز اصلی خود را بر روی Steam و Steam Deck قرار داده است، به نظر می رسد که یک عنوان پرچمدار جدید دیگر در دست ساخت دارد.

به گفته تایلر مک‌ویکر، یکی از اعضای شرکت Valve، این شرکت در حال کار بر روی یک بازی به نام 6v6 Hero Shooter است. بن بست. به گفته این افشاگر، این عنوان از سال 2018 در حال توسعه بوده است و گفته می شود که به نام های زیر نیز شناخته می شود: نئون پرایم و قبل از آن، ارگ. اسکرین شات ها و جزئیات مربوط به این بازی نیز به دنبال یک پلی تست خصوصی اخیر در فضای آنلاین دست به دست می شوند.

بنا به گزارش، بن بست جهان در ترکیبی از عناصر فانتزی و استیمپانک، از روبات‌ها گرفته تا جادوگران و ریل‌های آسیاب شناور که بازیکنان می‌توانند در آن حرکت کنند، تنظیم شده است. بیوشوک بی نهایت. این بازی دارای طرح های قهرمانی است که از آنها الهام گرفته شده است: dota 2بازی تیراندازی رقابتی نیز با برج دفاعی و مکانیک استراتژیک ترکیب شده است.

Valve در گذشته گفته بود که چندین بازی در دست توسعه دارد، اما باید دید چقدر طول می کشد تا این شرکت به طور رسمی آنها را معرفی کند یا اینکه آیا هنوز در حال توسعه هستند. بن بست من مطمئن هستم که در آنجا خواهد بود. با این حال، به نظر می رسد که این پروژه مدتی است که در دست ساخت بوده است، بنابراین امیدواریم زمان زیادی تا معرفی رسمی آن نگذرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید