Valve ظاهراً روی بازی معرفی نشده با «گیم‌پلی بی‌سابقه» و مکانیک پازل کار می‌کند.


مدت زمانی که Valve به دور از توسعه و انتشار بازی های جدید صرف کرده است (نه،غیرواقعی، ساختگیبدون حساب) برای بسیاری ناامیدکننده و به ظاهر بی پایان بوده است، اما به نظر می رسد این شرکت در نهایت آماده است تا دوباره به همه چیز بازگردد. بازی را منتشر کرد.نیمه عمر: آلیکس، اخیرا اعلام کرد که آن را نیزضد ضربه 2، امسال منتشر می شود. با این حال، ممکن است بازی دیگری نیز در دست توسعه باشد، و می‌تواند بازی‌ای باشد که طرفداران بازی سال‌ها منتظر آن بوده‌اند.

این قطعاً همان چیزی است که پروفایل LinkedIn کارمندان فعلی و سابق Valve نشان می دهد. گفته شده است که آنها در حال کار بر روی یک بازی اعلام نشده هستند.

در همین حال، مایکل اندرسون که به مدت دو سال یک طراح سطح در Valve بود و سال گذشته بازنشسته شد، در پروفایل خود می‌گوید که در حال کار بر روی عنوانی اعلام‌نشده با «گیم‌پلی جاه‌طلبانه و هرگز دیده‌نشده» در این شرکت بوده است. وجود داشت او همچنین «پازل‌هایی را از ابتدا» خلق کرد.

همانطور که از یک عنوان معرفی نشده انتظار دارید، این توضیحات بسیار مبهم هستند، اما همانطور که می توانید تصور کنید، طرفداران حدس می زنند که ممکن است به عنوان جدیدی اشاره کنند.پورتالبازی طرفداران این سری بیش از یک دهه است که منتظر یک قسمت جدید در این مرحله هستند، اما همانطور که اغلب در مورد فرانچایز Valve اتفاق می افتد، مدت طولانی نتوانستند قسمت دوم را پشت سر بگذارند.

جالبه اندازه لقمهپورتالاسپین آفدیافراگم میز کارکه سال گذشته به‌عنوان یک نوع تبلیغ Steam Deck منتشر شد، نمی‌دانم که آیا Valve انگشتان پای خود را در آب فرو می‌برد، زیرا آماده بازگشت کامل به فضا با یک نسخه اصلی جدید با تاخیر طولانی مدت بود یا خیر. مطمئناً امیدی وجود دارد، اما در حال حاضر فقط می توانیم امیدوار باشیم و حدس بزنیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید