Valve ضبط بازی Steam را معرفی کرد و پشتیبانی از Steam Decks را تأیید کرد


Valve بازی Steam Recording را معرفی کرد. این ویژگی مدت هاست که درخواست شده است و در نهایت در نسخه بتا در اختیار کاربران Steam قرار می گیرد. این ویژگی به شما امکان می دهد از پوشش Steam برای ضبط فیلم گیم پلی بازی که در حال انجام آن هستید استفاده کنید، از فیلم های ضبط شده کلیپ ایجاد کنید و کلیپ ها را با دوستان به اشتراک بگذارید.

ضبط بازی دارای ویژگی های زیادی است که مهم ترین آنها این است که می توانید بین دو گزینه مختلف ضبط یکی را انتخاب کنید. حالت ضبط پس‌زمینه‌ای وجود دارد که دائماً فیلم‌های گیم‌پلی بازی‌هایی را که از طریق پوشش Steam انجام می‌دهید، ضبط می‌کند، و ضبط درخواستی که تنها زمانی شروع به ضبط می‌کند که آن را به صورت دستی روشن کنید.

هر کلیپ و ضبط همچنین دارای نشانگرهای جدول زمانی است که چندین رویداد در بازی را نشان می دهد. بازی‌هایی که از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند با نشانگرهای جدول زمانی خود عرضه می‌شوند، اما در غیر این صورت، همه بازی‌ها دارای نشانگرهایی مانند باز کردن قفل دستاوردها و گرفتن اسکرین شات هستند. شما همچنین می توانید نشانگرهای خود را اضافه کنید. خود خط زمانی همچنین شامل اطلاعات اضافی از جمله اینکه آیا در یک زمان خاص در گیم پلی، منو یا لابی بوده اید یا خیر.

علاوه بر این، Valve تایید کرد که ضبط‌های بازی تایید شده توسط Steam Deck هستند. این بدان معنی است که این ویژگی کاملاً برای دستگاه های دستی بهینه شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید