نسخه کنسولی Valorant از هدف گیری ژیروسکوپ پشتیبانی نمی کند


Riot Games قبلاً یک بازی تیراندازی رایگان رقابتی منتشر کرده بود. شجاع کلمن پالم، مدیر پروژه برای رایانه شخصی و گیم پلی کنسول بازی، که قرار است برای PS5 و Xbox Series عرضه شود. شجاع هدف گیری ژیروسکوپ پشتیبانی نمی شود.

پالم در پاسخ به سوالی در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) گفت که هدف گیری ژیروسکوپ در بازی ها پشتیبانی نخواهد شد زیرا سری Xbox

پالم گفت: «هیچ پشتیبانی از ژیروسکوپ روی کنسول‌ها وجود ندارد. “فناوری جالب است، اما من می خواهم آن را بیشتر امتحان کنم. چقدر از آن در رایانه شخصی خود استفاده می کنید؟”

پالم در پاسخ به سوال دیگری در رابطه با X در مورد عدم هدفگیری ژیروسکوپ در عرضه کنسول گفت شجاع نه به این دلیل که این یک نقطه کور برای استودیو بود، بلکه به این دلیل که کنترلرهای Xbox از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند.

او گفت: «این یک نقطه کور برای ما نیست، اما به طور بومی در کنترلرهای Xbox پشتیبانی نمی شود. “اگر ما به شدت به Gyro به عنوان “روشی برای بازی” روی کنسول متمایل شویم، به شدت طرفدار PS5>Xbox خواهیم بود، و این چیزی نیست که می‌خواهیم. فناوری ژیروسکوپ بسیار جالب است، به خصوص با جغجغه ها، تلنگرها و غیره. ”

نسخه کنسول شجاع اخیرا در Summer Game Fest معرفی شد. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی بر روی کنسول ها اعلام نشده است، اما تست بتای محدود بازی در تاریخ 14 ژوئن بر روی PS5 آغاز خواهد شد.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید