Valfaris: Mecha Therion اکنون برای رایانه شخصی در دسترس است


آخوندک فولادی والفاریس: مکاتریون، دنباله پلتفرمر اکشن دو بعدی 2019 بر روی رایانه شخصی منتشر شده است. شخصیت اصلی Therion را نشان می دهد که برای شکست دادن لرد Vlor در کهکشان بازگشته است. این بار، او Mecha Therion را در اختیار دارد، مکانیک قدرتمندی که باعث کشتار جمعی می شود.

Mech Therion دارای سه نوع سلاح است: ناوشکن، سلاح سرد و سلاح های کمکی. سلاح‌های Destroyer شامل Hellwraith Minigun می‌شود، اما برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی باید انرژی لباس را مدیریت کنید. یکی از سلاح های غوغا، تیغه ای است که می تواند دشمنان را بکشد، پرتابه ها و زباله ها را نابود کند و حتی به سلاح های Destroyer انرژی دهد.

سلاح‌های ثانویه انرژی لباس را تخلیه می‌کنند، اما گزینه‌های دیگری مانند Blade Tempest را برای حمله به چندین هدف فراهم می‌کنند. همچنین می توانید تا 3 ماژول را برای جلوه های غیرفعال مختلف تجهیز کنید. تقویت رو به جلو به شما این امکان را می دهد که در برابر آسیب مقاومت کنید، محیط را بشکنید و از حملات مهم با سلاح های غوغا استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر، این مصاحبه با توسعه دهنده را بررسی کنید. والفاریس: مکاتریون. همچنین قرار است سال آینده برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و Nintendo Switch عرضه شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید