V Rising’s Secrets of Gloomrot Update Reveals Full Gameplay Trailer


توسعه دهنده Stunlock Studios یک تریلر کامل از گیم پلی آینده منتشر کرده است. V در حال افزایش به روز رسانی محتوا راز قرعه داماد. این تریلر که قرار است در 17 می در اولین سالگرد بازی منتشر شود، شامل ساخت قلعه بهبود یافته، مکانیک های رزمی پیشرفته و اضافه شدن بیوم Gloom Lot می شود. تریلر زیر را ببینید.

بیوم جدید Gloomlot به یکی از مناطق بزرگتر بازی تبدیل می شود و به بازیکنان این شانس را می دهد که با آزمایشات جهش یافته و خلاقیت های مکانیکی مبارزه کنند. بازیکنان همچنین می توانند قدرت رعد و برق را به دست آورند و به آنها امکان پیشرفت بیشتر در درخت فناوری را می دهد.

سیستم مبارزه انواع سلاح های جدید و مدارس طلسم جدیدی را اضافه می کند. بازیکنان می توانند 13 رئیس جدید و 30 دشمن جدید را به چالش بکشند.

بزرگترین به روز رسانی در کنار بایوم ها است V در حال افزایش بعنوان بخشی از راز قرعه داماد بازیکنان اکنون می توانند چندین طبقه در قلعه خود بسازند. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا محل اقامت خود را مدل کنند. V در حال افزایش بسیار شبیه قلعه‌هایی که به‌طور سنتی توسط خون‌آشام‌ها در آن زندگی می‌کردند.

اگر به داستان آپدیت آینده علاقه دارید، استودیو Stunlock یک تریلر از این فیلم منتشر کرد. راز قرعه داماد در ماه آوریل، می توانید آن را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید