V Rising از 5 آوریل 20 دلار بیشتر هزینه خواهد داشت


آماده سازی Stunlock Studios V در حال افزایش با خروج زودهنگام دسترسی در ماه آینده، افزایش قیمت اعلام شده است. از 5 آوریل، قیمت از 19.99 دلار به 34.99 دلار افزایش می یابد. این لزوماً خبر تکان دهنده نیست. هنگامی که Early Access شروع شد، Stanrock گفت: “ما انتظار داریم که قیمت پس از Early Access افزایش یابد، اما قیمت دقیق آن را نمی دانیم.”

پس از پنج سال توسعه (که دو مورد از آنها در دسترسی اولیه صرف شد)، اعتقاد بر این است که قیمت “ارزش کامل” عنوان را منعکس می کند. بسته های DLC موجود پس از انتشار 1.0 با همان قیمت در دسترس خواهند بود. البته این شامل میراث های آینده نمی شود. کسلوانیا دراکولا همکاری، منتشر شده در 8 مه

یک به‌روزرسانی رایگان وجود دارد که شکارچی افسانه‌ای خون‌آشام، Simon Belmont را به عنوان یک باس فایت اضافه می‌کند و از امضای خود یعنی Vampire Killer Whip (که بازیکنان می‌توانند از آن به همراه توانایی‌های جدید استفاده کنند) استفاده می‌کند.بسته های پریمیوم نیز در دسترس خواهند بود کسلوانیا دراکولا– شامل تزئینات مضمون قلعه، پایه‌های اسکلت، و گزینه‌های سفارشی‌سازی شخصیت است، اما قیمت آن مشخص نیست.

برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. V در حال افزایش همچنین اواخر امسال برای PS5 عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید