V Rising – Secrets of Gloomrot در 17 می منتشر می شود، تریلر جدید سینمایی منتشر می شود


استودیو Stunlock اولین به روز رسانی محتوای اصلی خود را تایید کرد V در حال افزایش، Secrets of Gloomrot در 17 می می رسد. به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس است، یک منطقه جدید با دو منطقه منحصر به فرد جدید اضافه می کند و دنیای فعلی را با نقاط مورد علاقه جدید بازسازی می کند. تریلر فیلم اول را در زیر ببینید.

محتوای دیگر شامل خطرات آب و هوایی جدید مانند صاعقه‌های گلومروت و مه سمی جنگل خالی از سکنه است. همچنین بازرگانان NPC، 13 رئیس جدید، 30 نوع دشمن جدید و یک مرکز تجاری جدید با جادوی بهبود یافته را خواهید یافت. سلاح های جدید عبارتند از Greatswords و Dual Pistols و همچنین یک مدرسه طلسم جدید به نام Storm.

مبارزه با اسلحه‌های افسانه‌ای و جواهرات قابل ساخت بیشتر گسترش می‌یابد و به شما این امکان را می‌دهد که جادوهای خود را متناسب با سبک خود تنظیم کنید. علاقه مندان به ساخت و ساز می توانند قلعه هایی با طبقات متعدد بسازند، باغ های جدید، پله ها و غیره ایجاد کنند. همچنین ایستگاه‌های صنایع دستی جدیدی مانند Leather Workstation، Jewel Crafters Station، Fabricator و Legendary Forge وجود خواهند داشت.

در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد Secrets of Gloomrot به اشتراک خواهیم گذاشت. V در حال افزایش در حال حاضر بر روی Steam Early Access از طریق رایانه شخصی است و بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخته است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *