همکاری «V Rising – Castlevania’s Legacy» از 8 می آغاز می‌شود


استودیو استن راک V در حال افزایش دسترسی زودهنگام را برای رایانه شخصی در 8 می ارائه می کند و دارای محتوای جدیدی برای نسخه 1.0 است. شاید تعجب آورترین آنها همکاری با کونامی باشد. کسلوانیا دراکولا حق امتیاز. تیزر تریلر زیر را تماشا کنید.

میراث نامیده می شود کسلوانیا دراکولا در همان روز منتشر خواهد شد و بازیکنان در حال مبارزه با Simon Belmont هستند. مسلح به شلاق قاتل خون آشام و بسیاری از سلاح های دیگر، شکست دادن او سلاح ها و توانایی های جدیدی را در اختیار بازیکن قرار می دهد. باس مبارزات برای همه بازیکنان رایگان است، اما میراث نیز وجود دارد. کسلوانیا دراکولا بسته پریمیوم را خریداری کنید.

شامل DLC تزئینی برای ایجاد و تزئین محل سکونت خود با امضای آن کسلوانیا دراکولا روش. همچنین دو تم کلاسیک وجود دارد که توسط آهنگساز الکساندریا میگووا (برای استفاده به عنوان موسیقی قلعه)، یک پایه اسکلت و گزینه‌های سفارشی‌سازی کاراکتر بر اساس «افسانه افسانه‌ها» بازسازی شده‌اند. کسلوانیا دراکولا شخصیت. ” کاپشن کروز سوما آریا غم یا انصافا فقط برو

ریکارد فریسگارد، مدیرعامل استودیو استونلاک، در مورد این همکاری گفت: کسلوانیا دراکولا، در واقع می توانید یک نسخه اصلی ایجاد کنید کسلوانیا دراکولا محتوای بازی ما مثل یک رویاست. مایلم صمیمانه از دوستانم در کونامی تشکر کنم که این فرصت را به من دادند. کسلوانیا دراکولا به V در حال افزایش کائنات.

“این فرصتی است تا عشق و تلاش خود را برای بازی های آنها در این همکاری قرار دهیم و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا همه در 8 مه آن را برای خودشان تجربه کنند.”

Stunlock جزئیات بیشتری را قبل از انتشار بازی فاش خواهد کرد، پس با ما همراه باشید. همراه با کامپیوتر V در حال افزایش اواخر امسال برای PS5 عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید