V Rising در سه ماهه دوم 2024 از دسترسی زودهنگام خارج می شود


استودیو Stunlock، توسعه‌دهنده بازی‌های بقا مبتنی بر خون‌آشام V در حال افزایشاعلام کرده است که بازی در سه ماهه دوم 2024 از دسترسی زودهنگام خارج می شود. استودیو این خبر را در یک پست وبلاگ توسعه جدید اعلام کرد و جزئیاتی از محتوای برنامه ریزی شده برای عرضه بازی را توضیح داد.

به عنوان بخشی از مسیر خروج زودهنگام، V در حال افزایش یک منطقه جدید فراتر از کوه های مقدس اضافه می شود و بازی را به یک منطقه یخی جدید می برد. منطقه جدید دارای گروه‌های دشمن جدید، نبردهای رئیس جدید و آنچه که توسعه‌دهندگان به عنوان رقیب نهایی برای بازیکنان توصیف کرده‌اند، خواهد داشت.

V در حال افزایش در جنبه های دیگر مانند لوازم آرایشی نیز شاهد تغییراتی هستیم. بازیکنان می توانند لباس شخصیت خود را تا آخرین جزئیات سفارشی کنند و حتی می توانند رنگ لباس خود را با استفاده از رنگ تغییر دهند. این بازی همچنین دارای یک انیمیشن نشستن جدید خواهد بود که به بازیکنان اجازه می دهد در نهایت از صندلی استفاده کنند.

وقتی صحبت از گیم پلی می شود؛ V در حال افزایش بازنگری کاملی از نحوه پیشرفت بازیکنان از طریق سیستم جادویی بازی انجام خواهد شد. استفاده از اسپل ها در بازی اولیه آسان تر است و ممکن است در آینده از V Bloods جدا شوند. V در حال افزایش همچنین در آینده رویدادهای زنده ای برگزار می شود که بازیکنان باید با دیگر بازیکنان اتحاد تشکیل دهند و برای منابع ارزشمند با آنها مبارزه کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید