عناوین آینده مرد آهنی و پلنگ سیاه شروع یک “فشار بزرگ” توسط Marvel Games – Rumor


مارول در سال‌های اخیر تلاش‌های برجسته‌ای برای گسترش حضور خود در بازی‌ها انجام داده است، اما باید اذعان داشت که سابقه آن کمی ضعیف بوده است. توسط Insomniac توسعه یافته است. مرد عنکبوتی مارول در حالی که این سری به وضوح موفقیت بزرگی داشته است و تا ماه مه گذشته بیش از 33 میلیون نسخه فروخته است، عناوین اصلی کمتر موفقی را دنبال کرده اند که هم از نظر انتقادی مورد انتقاد قرار گرفته اند و هم از نظر تجاری ناامیدکننده. انتقام جویان مارول، به چیزی شبیه به پسران نیمه شب مارول و نگهبانان کهکشان مارول، هر دو فروش خوبی نداشتند، اگرچه با استقبال خوبی از سوی منتقدان و تماشاگران مواجه شدند.

جالب توجه است که طبق گفته های CanWeGetSomeToast یکی از منابع داخلی کتاب های مصور، مارول به شدت از این تناقض آگاه است. در توئیتی اخیر، این خودی گفت: «زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر درونی مارول برای تمرکز بر بازی‌ها شنیده می‌شود» و عناوین اکشن-ماجراجویی تک‌نفره آتی EA این کار را انجام خواهند داد. پلنگ سیاه (طراحی شده توسط Cliffhanger Games) مرد آهنی (طراحی شده توسط استودیو Motive) به عنوان “آغاز فشار به سمت چیزی بزرگتر” در نظر گرفته می شود.

البته تایید شده است که مارول چندین عنوان اکشن-ماجراجویی تک نفره دیگر در دست توسعه دارد.به رهبری Skydance New Media ناشناخته خالق امی هنیگ در حال توسعه یک بازی با بازی Black Panther و Captain America است، در حالی که Insomniac در حال حاضر در حال توسعه است. ولورین مارول، طبق شایعات، آنها قصد دارند در پاییز 2024 عرضه شوند.

در همین حال، در 20 اکتبر، اواخر همین ماه، مرد عنکبوتی مارول 2 برای PS5 منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید